Doğuştan Dilin Ve Ağız Açıklığının Bulunmaması bulmacada nedir?

Doğuştan Dilin Ve Ağız Açıklığının Bulunmaması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Doğuştan Dilin Ve Ağız Açıklığının Bulunmaması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Doğuştan Dilin Ve Ağız Açıklığının Bulunmaması“ sorusuna cevap olarak “AGLOSSOSTOMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

sözlükte doğuştan dilin ve ağız açıklığının bulunmaması ne, bulmacada doğuştan dilin ve ağız açıklığının bulunmaması, doğuştan dilin ve ağız açıklığının bulunmaması açıklaması, sözlükte doğuştan dilin ve ağız açıklığının bulunmaması, doğuştan dilin ve ağız açıklığının bulunmaması, doğuştan dilin ve ağız açıklığının bulunmaması ne demek, sözlük doğuştan dilin ve ağız açıklığının bulunmaması, bulmaca sözlüğü 'doğuştan dilin ve ağız açıklığının bulunmaması', doğuştan dilin ve ağız açıklığının bulunmaması nedir, bulmaca soruları doğuştan dilin ve ağız açıklığının bulunmaması, bulmaca çözümü doğuştan dilin ve ağız açıklığının bulunmaması, doğuştan dilin ve ağız açıklığının bulunmaması tanımı, bulmaca doğuştan dilin ve ağız açıklığının bulunmaması