Doğuştan Ağzında Dili Olmayan bulmacada nedir?

Doğuştan Ağzında Dili Olmayan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Doğuştan Ağzında Dili Olmayan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Doğuştan Ağzında Dili Olmayan“ sorusuna cevap olarak “AGNOS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü doğuştan ağzında dili olmayan, bulmacada doğuştan ağzında dili olmayan, doğuştan ağzında dili olmayan tanımı, bulmaca soruları doğuştan ağzında dili olmayan, sözlük doğuştan ağzında dili olmayan, sözlükte doğuştan ağzında dili olmayan, bulmaca sözlüğü 'doğuştan ağzında dili olmayan', doğuştan ağzında dili olmayan, sözlükte doğuştan ağzında dili olmayan ne, doğuştan ağzında dili olmayan ne demek, doğuştan ağzında dili olmayan açıklaması, doğuştan ağzında dili olmayan nedir, bulmaca doğuştan ağzında dili olmayan