Doğu Kilisesinde piskoposlara verilen ünvan bulmacada nedir?

Doğu Kilisesinde piskoposlara verilen ünvan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Doğu Kilisesinde piskoposlara verilen ünvan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Doğu Kilisesinde piskoposlara verilen ünvan“ sorusuna cevap olarak “ABBA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

sözlük doğu kilisesinde piskoposlara verilen ünvan, sözlükte doğu kilisesinde piskoposlara verilen ünvan, bulmacada doğu kilisesinde piskoposlara verilen ünvan, doğu kilisesinde piskoposlara verilen ünvan nedir, sözlükte doğu kilisesinde piskoposlara verilen ünvan ne, bulmaca soruları doğu kilisesinde piskoposlara verilen ünvan, bulmaca doğu kilisesinde piskoposlara verilen ünvan, doğu kilisesinde piskoposlara verilen ünvan, doğu kilisesinde piskoposlara verilen ünvan açıklaması, bulmaca çözümü doğu kilisesinde piskoposlara verilen ünvan, doğu kilisesinde piskoposlara verilen ünvan tanımı, bulmaca sözlüğü 'doğu kilisesinde piskoposlara verilen ünvan', doğu kilisesinde piskoposlara verilen ünvan ne demek