Doğu Karadeniz bölgesi’nde yetişen ve yaprakları halk hekimliğinde kullanıl bulmacada nedir?

Doğu Karadeniz bölgesi’nde yetişen ve yaprakları halk hekimliğinde kullanıl“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Doğu Karadeniz bölgesi’nde yetişen ve yaprakları halk hekimliğinde kullanıl” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Doğu Karadeniz bölgesi’nde yetişen ve yaprakları halk hekimliğinde kullanıl“ sorusuna cevap olarak “KOMAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte doğu karadeniz bölgesi’nde yetişen ve yaprakları halk hekimliğinde kullanıl, bulmaca doğu karadeniz bölgesi’nde yetişen ve yaprakları halk hekimliğinde kullanıl, bulmaca sözlüğü 'doğu karadeniz bölgesi’nde yetişen ve yaprakları halk hekimliğinde kullanıl', bulmacada doğu karadeniz bölgesi’nde yetişen ve yaprakları halk hekimliğinde kullanıl, doğu karadeniz bölgesi’nde yetişen ve yaprakları halk hekimliğinde kullanıl, doğu karadeniz bölgesi’nde yetişen ve yaprakları halk hekimliğinde kullanıl nedir, doğu karadeniz bölgesi’nde yetişen ve yaprakları halk hekimliğinde kullanıl tanımı, doğu karadeniz bölgesi’nde yetişen ve yaprakları halk hekimliğinde kullanıl ne demek, sözlükte doğu karadeniz bölgesi’nde yetişen ve yaprakları halk hekimliğinde kullanıl ne, doğu karadeniz bölgesi’nde yetişen ve yaprakları halk hekimliğinde kullanıl açıklaması, bulmaca soruları doğu karadeniz bölgesi’nde yetişen ve yaprakları halk hekimliğinde kullanıl, sözlük doğu karadeniz bölgesi’nde yetişen ve yaprakları halk hekimliğinde kullanıl, bulmaca çözümü doğu karadeniz bölgesi’nde yetişen ve yaprakları halk hekimliğinde kullanıl