Doğu Hindistan’da yetişen bir bitki bulmacada nedir?

Doğu Hindistan’da yetişen bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Doğu Hindistan’da yetişen bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Doğu Hindistan’da yetişen bir bitki“ sorusuna cevap olarak “HALİLE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

sözlük doğu hindistan’da yetişen bir bitki, bulmaca doğu hindistan’da yetişen bir bitki, sözlükte doğu hindistan’da yetişen bir bitki ne, doğu hindistan’da yetişen bir bitki, doğu hindistan’da yetişen bir bitki nedir, doğu hindistan’da yetişen bir bitki ne demek, doğu hindistan’da yetişen bir bitki açıklaması, bulmaca soruları doğu hindistan’da yetişen bir bitki, doğu hindistan’da yetişen bir bitki tanımı, sözlükte doğu hindistan’da yetişen bir bitki, bulmaca sözlüğü 'doğu hindistan’da yetişen bir bitki', bulmacada doğu hindistan’da yetişen bir bitki, bulmaca çözümü doğu hindistan’da yetişen bir bitki