Doğu Farsçası Veya Afgan Farsçası Olarak Da Bililen Dil bulmacada nedir?

Doğu Farsçası Veya Afgan Farsçası Olarak Da Bililen Dil“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Doğu Farsçası Veya Afgan Farsçası Olarak Da Bililen Dil” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Doğu Farsçası Veya Afgan Farsçası Olarak Da Bililen Dil“ sorusuna cevap olarak “DARİCE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı55

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları doğu farsçası veya afgan farsçası olarak da bililen dil, sözlük doğu farsçası veya afgan farsçası olarak da bililen dil, doğu farsçası veya afgan farsçası olarak da bililen dil, sözlükte doğu farsçası veya afgan farsçası olarak da bililen dil ne, bulmacada doğu farsçası veya afgan farsçası olarak da bililen dil, bulmaca sözlüğü 'doğu farsçası veya afgan farsçası olarak da bililen dil', bulmaca çözümü doğu farsçası veya afgan farsçası olarak da bililen dil, doğu farsçası veya afgan farsçası olarak da bililen dil açıklaması, doğu farsçası veya afgan farsçası olarak da bililen dil ne demek, doğu farsçası veya afgan farsçası olarak da bililen dil nedir, bulmaca doğu farsçası veya afgan farsçası olarak da bililen dil, doğu farsçası veya afgan farsçası olarak da bililen dil tanımı, sözlükte doğu farsçası veya afgan farsçası olarak da bililen dil