Doğu Farsçası Veya Afgan Farsçası Olarak Da Bililen Dil bulmacada nedir?

Doğu Farsçası Veya Afgan Farsçası Olarak Da Bililen Dil“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Doğu Farsçası Veya Afgan Farsçası Olarak Da Bililen Dil” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Doğu Farsçası Veya Afgan Farsçası Olarak Da Bililen Dil“ sorusuna cevap olarak “DARİCE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı55

Anahtar Kelimeler:

doğu farsçası veya afgan farsçası olarak da bililen dil ne demek, sözlük doğu farsçası veya afgan farsçası olarak da bililen dil, doğu farsçası veya afgan farsçası olarak da bililen dil tanımı, bulmacada doğu farsçası veya afgan farsçası olarak da bililen dil, doğu farsçası veya afgan farsçası olarak da bililen dil nedir, doğu farsçası veya afgan farsçası olarak da bililen dil açıklaması, bulmaca çözümü doğu farsçası veya afgan farsçası olarak da bililen dil, sözlükte doğu farsçası veya afgan farsçası olarak da bililen dil, bulmaca soruları doğu farsçası veya afgan farsçası olarak da bililen dil, bulmaca doğu farsçası veya afgan farsçası olarak da bililen dil, sözlükte doğu farsçası veya afgan farsçası olarak da bililen dil ne, doğu farsçası veya afgan farsçası olarak da bililen dil, bulmaca sözlüğü 'doğu farsçası veya afgan farsçası olarak da bililen dil'