Doğu Anadolu'da Yüksek Bir Dağ bulmacada nedir?

Doğu Anadolu'da Yüksek Bir Dağ“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Doğu Anadolu'da Yüksek Bir Dağ” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Doğu Anadolu'da Yüksek Bir Dağ“ sorusuna cevap olarak “HİRABİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları doğu anadoluda yüksek bir dağ, doğu anadoluda yüksek bir dağ nedir, bulmaca doğu anadoluda yüksek bir dağ, doğu anadoluda yüksek bir dağ, bulmaca sözlüğü 'doğu anadoluda yüksek bir dağ', sözlükte doğu anadoluda yüksek bir dağ ne, bulmaca çözümü doğu anadoluda yüksek bir dağ, doğu anadoluda yüksek bir dağ ne demek, sözlük doğu anadoluda yüksek bir dağ, doğu anadoluda yüksek bir dağ tanımı, doğu anadoluda yüksek bir dağ açıklaması, bulmacada doğu anadoluda yüksek bir dağ, sözlükte doğu anadoluda yüksek bir dağ