Doğu Anadolu’da Van gölü ve çevresinde kurulmuş eski bir krallık bulmacada nedir?

Doğu Anadolu’da Van gölü ve çevresinde kurulmuş eski bir krallık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Doğu Anadolu’da Van gölü ve çevresinde kurulmuş eski bir krallık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Doğu Anadolu’da Van gölü ve çevresinde kurulmuş eski bir krallık“ sorusuna cevap olarak “URARTU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü doğu anadolu’da van gölü ve çevresinde kurulmuş eski bir krallık, bulmaca soruları doğu anadolu’da van gölü ve çevresinde kurulmuş eski bir krallık, doğu anadolu’da van gölü ve çevresinde kurulmuş eski bir krallık nedir, sözlük doğu anadolu’da van gölü ve çevresinde kurulmuş eski bir krallık, sözlükte doğu anadolu’da van gölü ve çevresinde kurulmuş eski bir krallık, sözlükte doğu anadolu’da van gölü ve çevresinde kurulmuş eski bir krallık ne, bulmaca doğu anadolu’da van gölü ve çevresinde kurulmuş eski bir krallık, doğu anadolu’da van gölü ve çevresinde kurulmuş eski bir krallık tanımı, doğu anadolu’da van gölü ve çevresinde kurulmuş eski bir krallık ne demek, bulmacada doğu anadolu’da van gölü ve çevresinde kurulmuş eski bir krallık, doğu anadolu’da van gölü ve çevresinde kurulmuş eski bir krallık, bulmaca sözlüğü 'doğu anadolu’da van gölü ve çevresinde kurulmuş eski bir krallık', doğu anadolu’da van gölü ve çevresinde kurulmuş eski bir krallık açıklaması