Doğu Anadolu Bölgesine özgü bir halk oyunu bulmacada nedir?

Doğu Anadolu Bölgesine özgü bir halk oyunu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Doğu Anadolu Bölgesine özgü bir halk oyunu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Doğu Anadolu Bölgesine özgü bir halk oyunu“ sorusuna cevap olarak “NARE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

doğu anadolu bölgesine özgü bir halk oyunu ne demek, sözlük doğu anadolu bölgesine özgü bir halk oyunu, sözlükte doğu anadolu bölgesine özgü bir halk oyunu ne, sözlükte doğu anadolu bölgesine özgü bir halk oyunu, bulmaca çözümü doğu anadolu bölgesine özgü bir halk oyunu, doğu anadolu bölgesine özgü bir halk oyunu tanımı, doğu anadolu bölgesine özgü bir halk oyunu nedir, doğu anadolu bölgesine özgü bir halk oyunu açıklaması, doğu anadolu bölgesine özgü bir halk oyunu, bulmaca sözlüğü 'doğu anadolu bölgesine özgü bir halk oyunu', bulmaca soruları doğu anadolu bölgesine özgü bir halk oyunu, bulmacada doğu anadolu bölgesine özgü bir halk oyunu, bulmaca doğu anadolu bölgesine özgü bir halk oyunu