Doğu Afrika'da Kullanılan Bir Dil bulmacada nedir?

Doğu Afrika'da Kullanılan Bir Dil“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Doğu Afrika'da Kullanılan Bir Dil” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Doğu Afrika'da Kullanılan Bir Dil“ sorusuna cevap olarak “KİSWAHİLİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

sözlükte doğu afrikada kullanılan bir dil, bulmaca sözlüğü 'doğu afrikada kullanılan bir dil', bulmaca çözümü doğu afrikada kullanılan bir dil, bulmacada doğu afrikada kullanılan bir dil, bulmaca soruları doğu afrikada kullanılan bir dil, doğu afrikada kullanılan bir dil, bulmaca doğu afrikada kullanılan bir dil, doğu afrikada kullanılan bir dil açıklaması, doğu afrikada kullanılan bir dil ne demek, doğu afrikada kullanılan bir dil tanımı, doğu afrikada kullanılan bir dil nedir, sözlükte doğu afrikada kullanılan bir dil ne, sözlük doğu afrikada kullanılan bir dil