Doğa biçimlerini değil boya biçimlerini değerlendiren ve boya vuruşundan do bulmacada nedir?

Doğa biçimlerini değil boya biçimlerini değerlendiren ve boya vuruşundan do“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Doğa biçimlerini değil boya biçimlerini değerlendiren ve boya vuruşundan do” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Doğa biçimlerini değil boya biçimlerini değerlendiren ve boya vuruşundan do“ sorusuna cevap olarak “LEKECİLİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca doğa biçimlerini değil boya biçimlerini değerlendiren ve boya vuruşundan do, doğa biçimlerini değil boya biçimlerini değerlendiren ve boya vuruşundan do nedir, doğa biçimlerini değil boya biçimlerini değerlendiren ve boya vuruşundan do açıklaması, doğa biçimlerini değil boya biçimlerini değerlendiren ve boya vuruşundan do ne demek, sözlük doğa biçimlerini değil boya biçimlerini değerlendiren ve boya vuruşundan do, bulmaca sözlüğü 'doğa biçimlerini değil boya biçimlerini değerlendiren ve boya vuruşundan do', doğa biçimlerini değil boya biçimlerini değerlendiren ve boya vuruşundan do, sözlükte doğa biçimlerini değil boya biçimlerini değerlendiren ve boya vuruşundan do, doğa biçimlerini değil boya biçimlerini değerlendiren ve boya vuruşundan do tanımı, bulmaca soruları doğa biçimlerini değil boya biçimlerini değerlendiren ve boya vuruşundan do, sözlükte doğa biçimlerini değil boya biçimlerini değerlendiren ve boya vuruşundan do ne, bulmacada doğa biçimlerini değil boya biçimlerini değerlendiren ve boya vuruşundan do, bulmaca çözümü doğa biçimlerini değil boya biçimlerini değerlendiren ve boya vuruşundan do