Diyarbakır'ın Bir İlçesi bulmacada nedir?

Diyarbakır'ın Bir İlçesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 17 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Diyarbakır'ın Bir İlçesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Diyarbakır'ın Bir İlçesi“ sorusuna cevap olarak “BAĞLAR”, “BİSMİL”, “ÇERMİK”, “ÇINAR”, “ÇÜNGÜŞ”, “DİCLE”, “EGİL”, “ERGANİ”, “HANİ”, “HAZRO”, “KAYAPINAR”, “KOCAKÖY”, “KULP”, “LİCE”, “SİLVAN”, “SUR”, “YENİŞEHİR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı17
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı24

Anahtar Kelimeler:

diyarbakırın bir i̇lçesi tanımı, bulmaca sözlüğü 'diyarbakırın bir i̇lçesi', sözlük diyarbakırın bir i̇lçesi, diyarbakırın bir i̇lçesi açıklaması, sözlükte diyarbakırın bir i̇lçesi, diyarbakırın bir i̇lçesi ne demek, diyarbakırın bir i̇lçesi nedir, bulmacada diyarbakırın bir i̇lçesi, bulmaca diyarbakırın bir i̇lçesi, bulmaca soruları diyarbakırın bir i̇lçesi, bulmaca çözümü diyarbakırın bir i̇lçesi, diyarbakırın bir i̇lçesi, sözlükte diyarbakırın bir i̇lçesi ne