Diyarbakır Yöresine Özgü Bir Tür Bulgurlu Köfte bulmacada nedir?

Diyarbakır Yöresine Özgü Bir Tür Bulgurlu Köfte“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Diyarbakır Yöresine Özgü Bir Tür Bulgurlu Köfte” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Diyarbakır Yöresine Özgü Bir Tür Bulgurlu Köfte“ sorusuna cevap olarak “NARDANAŞI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

diyarbakır yöresine özgü bir tür bulgurlu köfte açıklaması, bulmaca soruları diyarbakır yöresine özgü bir tür bulgurlu köfte, diyarbakır yöresine özgü bir tür bulgurlu köfte nedir, bulmaca sözlüğü 'diyarbakır yöresine özgü bir tür bulgurlu köfte', diyarbakır yöresine özgü bir tür bulgurlu köfte ne demek, bulmaca çözümü diyarbakır yöresine özgü bir tür bulgurlu köfte, bulmaca diyarbakır yöresine özgü bir tür bulgurlu köfte, diyarbakır yöresine özgü bir tür bulgurlu köfte, sözlükte diyarbakır yöresine özgü bir tür bulgurlu köfte, bulmacada diyarbakır yöresine özgü bir tür bulgurlu köfte, sözlükte diyarbakır yöresine özgü bir tür bulgurlu köfte ne, sözlük diyarbakır yöresine özgü bir tür bulgurlu köfte, diyarbakır yöresine özgü bir tür bulgurlu köfte tanımı