Divan edebiyatında yalın Türkçe ile yazılmış gazeller bulmacada nedir?

Divan edebiyatında yalın Türkçe ile yazılmış gazeller“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Divan edebiyatında yalın Türkçe ile yazılmış gazeller” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Divan edebiyatında yalın Türkçe ile yazılmış gazeller“ sorusuna cevap olarak “BASİTNAME” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

bulmacada divan edebiyatında yalın türkçe ile yazılmış gazeller, sözlükte divan edebiyatında yalın türkçe ile yazılmış gazeller ne, sözlükte divan edebiyatında yalın türkçe ile yazılmış gazeller, divan edebiyatında yalın türkçe ile yazılmış gazeller nedir, divan edebiyatında yalın türkçe ile yazılmış gazeller tanımı, sözlük divan edebiyatında yalın türkçe ile yazılmış gazeller, bulmaca çözümü divan edebiyatında yalın türkçe ile yazılmış gazeller, divan edebiyatında yalın türkçe ile yazılmış gazeller, divan edebiyatında yalın türkçe ile yazılmış gazeller açıklaması, bulmaca sözlüğü 'divan edebiyatında yalın türkçe ile yazılmış gazeller', bulmaca soruları divan edebiyatında yalın türkçe ile yazılmış gazeller, divan edebiyatında yalın türkçe ile yazılmış gazeller ne demek, bulmaca divan edebiyatında yalın türkçe ile yazılmış gazeller