Divan edebiyatında her bendi yedi dizeden oluşn nazım biçimi bulmacada nedir?

Divan edebiyatında her bendi yedi dizeden oluşn nazım biçimi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Divan edebiyatında her bendi yedi dizeden oluşn nazım biçimi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Divan edebiyatında her bendi yedi dizeden oluşn nazım biçimi“ sorusuna cevap olarak “MÜSEBBA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

divan edebiyatında her bendi yedi dizeden oluşn nazım biçimi ne demek, bulmaca soruları divan edebiyatında her bendi yedi dizeden oluşn nazım biçimi, bulmaca divan edebiyatında her bendi yedi dizeden oluşn nazım biçimi, divan edebiyatında her bendi yedi dizeden oluşn nazım biçimi, divan edebiyatında her bendi yedi dizeden oluşn nazım biçimi açıklaması, sözlük divan edebiyatında her bendi yedi dizeden oluşn nazım biçimi, sözlükte divan edebiyatında her bendi yedi dizeden oluşn nazım biçimi ne, divan edebiyatında her bendi yedi dizeden oluşn nazım biçimi nedir, bulmaca sözlüğü 'divan edebiyatında her bendi yedi dizeden oluşn nazım biçimi', bulmaca çözümü divan edebiyatında her bendi yedi dizeden oluşn nazım biçimi, bulmacada divan edebiyatında her bendi yedi dizeden oluşn nazım biçimi, divan edebiyatında her bendi yedi dizeden oluşn nazım biçimi tanımı, sözlükte divan edebiyatında her bendi yedi dizeden oluşn nazım biçimi