Divan edebiyatımızda bir sanat türü bulmacada nedir?

Divan edebiyatımızda bir sanat türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Divan edebiyatımızda bir sanat türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Divan edebiyatımızda bir sanat türü“ sorusuna cevap olarak “NİDA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

divan edebiyatımızda bir sanat türü açıklaması, bulmaca soruları divan edebiyatımızda bir sanat türü, divan edebiyatımızda bir sanat türü ne demek, divan edebiyatımızda bir sanat türü, sözlük divan edebiyatımızda bir sanat türü, bulmaca çözümü divan edebiyatımızda bir sanat türü, divan edebiyatımızda bir sanat türü tanımı, sözlükte divan edebiyatımızda bir sanat türü ne, sözlükte divan edebiyatımızda bir sanat türü, divan edebiyatımızda bir sanat türü nedir, bulmaca sözlüğü 'divan edebiyatımızda bir sanat türü', bulmaca divan edebiyatımızda bir sanat türü, bulmacada divan edebiyatımızda bir sanat türü