Dirseğin az açılması şeklinde beliren doğuştan hastalık bulmacada nedir?

Dirseğin az açılması şeklinde beliren doğuştan hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dirseğin az açılması şeklinde beliren doğuştan hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dirseğin az açılması şeklinde beliren doğuştan hastalık“ sorusuna cevap olarak “DİRİSA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı55

Anahtar Kelimeler:

bulmacada dirseğin az açılması şeklinde beliren doğuştan hastalık, bulmaca soruları dirseğin az açılması şeklinde beliren doğuştan hastalık, bulmaca dirseğin az açılması şeklinde beliren doğuştan hastalık, dirseğin az açılması şeklinde beliren doğuştan hastalık, sözlükte dirseğin az açılması şeklinde beliren doğuştan hastalık, sözlükte dirseğin az açılması şeklinde beliren doğuştan hastalık ne, dirseğin az açılması şeklinde beliren doğuştan hastalık açıklaması, bulmaca çözümü dirseğin az açılması şeklinde beliren doğuştan hastalık, bulmaca sözlüğü 'dirseğin az açılması şeklinde beliren doğuştan hastalık', dirseğin az açılması şeklinde beliren doğuştan hastalık nedir, dirseğin az açılması şeklinde beliren doğuştan hastalık ne demek, sözlük dirseğin az açılması şeklinde beliren doğuştan hastalık, dirseğin az açılması şeklinde beliren doğuştan hastalık tanımı