Dinlenmek için kısa bir duraklama bulmacada nedir?

Dinlenmek için kısa bir duraklama“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dinlenmek için kısa bir duraklama” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dinlenmek için kısa bir duraklama“ sorusuna cevap olarak “ABİŞHOR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

dinlenmek için kısa bir duraklama açıklaması, sözlük dinlenmek için kısa bir duraklama, dinlenmek için kısa bir duraklama, dinlenmek için kısa bir duraklama ne demek, bulmacada dinlenmek için kısa bir duraklama, bulmaca sözlüğü 'dinlenmek için kısa bir duraklama', dinlenmek için kısa bir duraklama tanımı, bulmaca soruları dinlenmek için kısa bir duraklama, dinlenmek için kısa bir duraklama nedir, sözlükte dinlenmek için kısa bir duraklama, bulmaca çözümü dinlenmek için kısa bir duraklama, bulmaca dinlenmek için kısa bir duraklama, sözlükte dinlenmek için kısa bir duraklama ne