Dinin ve din kurumlarının toplumyaşamındaki yerini güçlendirmeyi amaçlayan bulmacada nedir?

Dinin ve din kurumlarının toplumyaşamındaki yerini güçlendirmeyi amaçlayan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dinin ve din kurumlarının toplumyaşamındaki yerini güçlendirmeyi amaçlayan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dinin ve din kurumlarının toplumyaşamındaki yerini güçlendirmeyi amaçlayan“ sorusuna cevap olarak “KLERİKALİZM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmaca dinin ve din kurumlarının toplumyaşamındaki yerini güçlendirmeyi amaçlayan, sözlükte dinin ve din kurumlarının toplumyaşamındaki yerini güçlendirmeyi amaçlayan ne, dinin ve din kurumlarının toplumyaşamındaki yerini güçlendirmeyi amaçlayan, sözlükte dinin ve din kurumlarının toplumyaşamındaki yerini güçlendirmeyi amaçlayan, bulmaca çözümü dinin ve din kurumlarının toplumyaşamındaki yerini güçlendirmeyi amaçlayan, bulmaca soruları dinin ve din kurumlarının toplumyaşamındaki yerini güçlendirmeyi amaçlayan, bulmaca sözlüğü 'dinin ve din kurumlarının toplumyaşamındaki yerini güçlendirmeyi amaçlayan', dinin ve din kurumlarının toplumyaşamındaki yerini güçlendirmeyi amaçlayan tanımı, bulmacada dinin ve din kurumlarının toplumyaşamındaki yerini güçlendirmeyi amaçlayan, dinin ve din kurumlarının toplumyaşamındaki yerini güçlendirmeyi amaçlayan açıklaması, sözlük dinin ve din kurumlarının toplumyaşamındaki yerini güçlendirmeyi amaçlayan, dinin ve din kurumlarının toplumyaşamındaki yerini güçlendirmeyi amaçlayan nedir, dinin ve din kurumlarının toplumyaşamındaki yerini güçlendirmeyi amaçlayan ne demek