Dilbilgisinde Adın Yönelme Durumu bulmacada nedir?

Dilbilgisinde Adın Yönelme Durumu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dilbilgisinde Adın Yönelme Durumu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dilbilgisinde Adın Yönelme Durumu“ sorusuna cevap olarak “DATİF” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

sözlükte dilbilgisinde adın yönelme durumu ne, sözlükte dilbilgisinde adın yönelme durumu, dilbilgisinde adın yönelme durumu açıklaması, dilbilgisinde adın yönelme durumu tanımı, bulmaca sözlüğü 'dilbilgisinde adın yönelme durumu', bulmaca dilbilgisinde adın yönelme durumu, dilbilgisinde adın yönelme durumu, bulmaca çözümü dilbilgisinde adın yönelme durumu, dilbilgisinde adın yönelme durumu ne demek, sözlük dilbilgisinde adın yönelme durumu, bulmacada dilbilgisinde adın yönelme durumu, dilbilgisinde adın yönelme durumu nedir, bulmaca soruları dilbilgisinde adın yönelme durumu