Dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgelik bulmacada nedir?

Dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgelik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgelik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgelik“ sorusuna cevap olarak “PERGOLA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı77

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgelik', bulmacada dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgelik, sözlük dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgelik, dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgelik tanımı, dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgelik açıklaması, dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgelik nedir, dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgelik, dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgelik ne demek, sözlükte dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgelik ne, bulmaca dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgelik, bulmaca soruları dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgelik, sözlükte dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgelik, bulmaca çözümü dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgelik