Dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgel bulmacada nedir?

Dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgel“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgel” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgel“ sorusuna cevap olarak “PERGOLA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgel nedir, dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgel açıklaması, sözlükte dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgel, dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgel, dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgel tanımı, bulmaca çözümü dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgel, dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgel ne demek, sözlükte dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgel ne, sözlük dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgel, bulmaca sözlüğü 'dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgel', bulmacada dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgel, bulmaca dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgel, bulmaca soruları dikmeler ve sık kirişleme ile yapılan ve üzerine yeşillik sardırılan gölgel