Dikilecek kumaşı belli bir modele ve ölçüye göre kesme sanatı bulmacada nedir?

Dikilecek kumaşı belli bir modele ve ölçüye göre kesme sanatı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dikilecek kumaşı belli bir modele ve ölçüye göre kesme sanatı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dikilecek kumaşı belli bir modele ve ölçüye göre kesme sanatı“ sorusuna cevap olarak “BIÇKI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

sözlükte dikilecek kumaşı belli bir modele ve ölçüye göre kesme sanatı, bulmaca sözlüğü 'dikilecek kumaşı belli bir modele ve ölçüye göre kesme sanatı', sözlükte dikilecek kumaşı belli bir modele ve ölçüye göre kesme sanatı ne, dikilecek kumaşı belli bir modele ve ölçüye göre kesme sanatı ne demek, dikilecek kumaşı belli bir modele ve ölçüye göre kesme sanatı nedir, bulmacada dikilecek kumaşı belli bir modele ve ölçüye göre kesme sanatı, dikilecek kumaşı belli bir modele ve ölçüye göre kesme sanatı açıklaması, bulmaca dikilecek kumaşı belli bir modele ve ölçüye göre kesme sanatı, dikilecek kumaşı belli bir modele ve ölçüye göre kesme sanatı, sözlük dikilecek kumaşı belli bir modele ve ölçüye göre kesme sanatı, dikilecek kumaşı belli bir modele ve ölçüye göre kesme sanatı tanımı, bulmaca soruları dikilecek kumaşı belli bir modele ve ölçüye göre kesme sanatı, bulmaca çözümü dikilecek kumaşı belli bir modele ve ölçüye göre kesme sanatı