Dijital Video Disk'in Kısaltması bulmacada nedir?

Dijital Video Disk'in Kısaltması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dijital Video Disk'in Kısaltması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dijital Video Disk'in Kısaltması“ sorusuna cevap olarak “DVD” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'dijital video diskin kısaltması', bulmaca soruları dijital video diskin kısaltması, bulmaca çözümü dijital video diskin kısaltması, sözlükte dijital video diskin kısaltması, sözlükte dijital video diskin kısaltması ne, bulmacada dijital video diskin kısaltması, dijital video diskin kısaltması nedir, dijital video diskin kısaltması açıklaması, dijital video diskin kısaltması ne demek, bulmaca dijital video diskin kısaltması, dijital video diskin kısaltması, sözlük dijital video diskin kısaltması, dijital video diskin kısaltması tanımı