Dijital Video Disk’in kısaltması bulmacada nedir?

Dijital Video Disk’in kısaltması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dijital Video Disk’in kısaltması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dijital Video Disk’in kısaltması“ sorusuna cevap olarak “DVD” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

sözlükte dijital video disk’in kısaltması ne, dijital video disk’in kısaltması tanımı, dijital video disk’in kısaltması, bulmacada dijital video disk’in kısaltması, bulmaca çözümü dijital video disk’in kısaltması, sözlük dijital video disk’in kısaltması, dijital video disk’in kısaltması açıklaması, bulmaca dijital video disk’in kısaltması, bulmaca soruları dijital video disk’in kısaltması, dijital video disk’in kısaltması ne demek, bulmaca sözlüğü 'dijital video disk’in kısaltması', sözlükte dijital video disk’in kısaltması, dijital video disk’in kısaltması nedir