Dibinden Kesilmiş Olan Hurma Ağacının Budakları bulmacada nedir?

Dibinden Kesilmiş Olan Hurma Ağacının Budakları“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dibinden Kesilmiş Olan Hurma Ağacının Budakları” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dibinden Kesilmiş Olan Hurma Ağacının Budakları“ sorusuna cevap olarak “KERNAFE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

bulmaca dibinden kesilmiş olan hurma ağacının budakları, dibinden kesilmiş olan hurma ağacının budakları nedir, dibinden kesilmiş olan hurma ağacının budakları açıklaması, dibinden kesilmiş olan hurma ağacının budakları tanımı, bulmaca sözlüğü 'dibinden kesilmiş olan hurma ağacının budakları', bulmacada dibinden kesilmiş olan hurma ağacının budakları, sözlükte dibinden kesilmiş olan hurma ağacının budakları, dibinden kesilmiş olan hurma ağacının budakları ne demek, sözlük dibinden kesilmiş olan hurma ağacının budakları, bulmaca soruları dibinden kesilmiş olan hurma ağacının budakları, sözlükte dibinden kesilmiş olan hurma ağacının budakları ne, bulmaca çözümü dibinden kesilmiş olan hurma ağacının budakları, dibinden kesilmiş olan hurma ağacının budakları