Dişin çevresini ölçmeye yarayan araç bulmacada nedir?

Dişin çevresini ölçmeye yarayan araç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dişin çevresini ölçmeye yarayan araç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dişin çevresini ölçmeye yarayan araç“ sorusuna cevap olarak “DENTİMETRE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

dişin çevresini ölçmeye yarayan araç nedir, sözlükte dişin çevresini ölçmeye yarayan araç, bulmaca sözlüğü 'dişin çevresini ölçmeye yarayan araç', bulmaca dişin çevresini ölçmeye yarayan araç, bulmaca soruları dişin çevresini ölçmeye yarayan araç, dişin çevresini ölçmeye yarayan araç tanımı, dişin çevresini ölçmeye yarayan araç ne demek, sözlük dişin çevresini ölçmeye yarayan araç, bulmacada dişin çevresini ölçmeye yarayan araç, bulmaca çözümü dişin çevresini ölçmeye yarayan araç, sözlükte dişin çevresini ölçmeye yarayan araç ne, dişin çevresini ölçmeye yarayan araç, dişin çevresini ölçmeye yarayan araç açıklaması