Devletin Bir Aile Veya Soy İçerisinden Seçilen Tek Kişi Tarafından Yönetilmesi bulmacada nedir?

Devletin Bir Aile Veya Soy İçerisinden Seçilen Tek Kişi Tarafından Yönetilmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Devletin Bir Aile Veya Soy İçerisinden Seçilen Tek Kişi Tarafından Yönetilmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Devletin Bir Aile Veya Soy İçerisinden Seçilen Tek Kişi Tarafından Yönetilmesi“ sorusuna cevap olarak “MONARŞİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı78

Anahtar Kelimeler:

devletin bir aile veya soy i̇çerisinden seçilen tek kişi tarafından yönetilmesi açıklaması, sözlükte devletin bir aile veya soy i̇çerisinden seçilen tek kişi tarafından yönetilmesi ne, bulmaca çözümü devletin bir aile veya soy i̇çerisinden seçilen tek kişi tarafından yönetilmesi, devletin bir aile veya soy i̇çerisinden seçilen tek kişi tarafından yönetilmesi, bulmaca devletin bir aile veya soy i̇çerisinden seçilen tek kişi tarafından yönetilmesi, bulmacada devletin bir aile veya soy i̇çerisinden seçilen tek kişi tarafından yönetilmesi, bulmaca sözlüğü 'devletin bir aile veya soy i̇çerisinden seçilen tek kişi tarafından yönetilmesi', sözlükte devletin bir aile veya soy i̇çerisinden seçilen tek kişi tarafından yönetilmesi, devletin bir aile veya soy i̇çerisinden seçilen tek kişi tarafından yönetilmesi ne demek, devletin bir aile veya soy i̇çerisinden seçilen tek kişi tarafından yönetilmesi nedir, bulmaca soruları devletin bir aile veya soy i̇çerisinden seçilen tek kişi tarafından yönetilmesi, devletin bir aile veya soy i̇çerisinden seçilen tek kişi tarafından yönetilmesi tanımı, sözlük devletin bir aile veya soy i̇çerisinden seçilen tek kişi tarafından yönetilmesi