Devleti yönetenlerin rüşvetle iş görmeleri bulmacada nedir?

Devleti yönetenlerin rüşvetle iş görmeleri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Devleti yönetenlerin rüşvetle iş görmeleri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Devleti yönetenlerin rüşvetle iş görmeleri“ sorusuna cevap olarak “KOROPSİYPON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

bulmaca devleti yönetenlerin rüşvetle iş görmeleri, devleti yönetenlerin rüşvetle iş görmeleri nedir, sözlükte devleti yönetenlerin rüşvetle iş görmeleri, devleti yönetenlerin rüşvetle iş görmeleri ne demek, bulmaca sözlüğü 'devleti yönetenlerin rüşvetle iş görmeleri', devleti yönetenlerin rüşvetle iş görmeleri açıklaması, bulmaca soruları devleti yönetenlerin rüşvetle iş görmeleri, bulmaca çözümü devleti yönetenlerin rüşvetle iş görmeleri, bulmacada devleti yönetenlerin rüşvetle iş görmeleri, devleti yönetenlerin rüşvetle iş görmeleri tanımı, sözlük devleti yönetenlerin rüşvetle iş görmeleri, devleti yönetenlerin rüşvetle iş görmeleri, sözlükte devleti yönetenlerin rüşvetle iş görmeleri ne