Devlet Harcamalarını Denetleyen Kamu Kurumu bulmacada nedir?

Devlet Harcamalarını Denetleyen Kamu Kurumu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Devlet Harcamalarını Denetleyen Kamu Kurumu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Devlet Harcamalarını Denetleyen Kamu Kurumu“ sorusuna cevap olarak “SAYIŞTAY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

devlet harcamalarını denetleyen kamu kurumu, sözlükte devlet harcamalarını denetleyen kamu kurumu ne, sözlük devlet harcamalarını denetleyen kamu kurumu, bulmaca çözümü devlet harcamalarını denetleyen kamu kurumu, devlet harcamalarını denetleyen kamu kurumu ne demek, devlet harcamalarını denetleyen kamu kurumu nedir, sözlükte devlet harcamalarını denetleyen kamu kurumu, bulmacada devlet harcamalarını denetleyen kamu kurumu, bulmaca devlet harcamalarını denetleyen kamu kurumu, devlet harcamalarını denetleyen kamu kurumu tanımı, devlet harcamalarını denetleyen kamu kurumu açıklaması, bulmaca sözlüğü 'devlet harcamalarını denetleyen kamu kurumu', bulmaca soruları devlet harcamalarını denetleyen kamu kurumu