Devetabanı Denilen Yumrulu Bir Ot bulmacada nedir?

Devetabanı Denilen Yumrulu Bir Ot“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Devetabanı Denilen Yumrulu Bir Ot” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Devetabanı Denilen Yumrulu Bir Ot“ sorusuna cevap olarak “ABEMDEDEM”, “HUF” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

devetabanı denilen yumrulu bir ot, sözlük devetabanı denilen yumrulu bir ot, devetabanı denilen yumrulu bir ot tanımı, bulmaca devetabanı denilen yumrulu bir ot, devetabanı denilen yumrulu bir ot nedir, bulmacada devetabanı denilen yumrulu bir ot, devetabanı denilen yumrulu bir ot açıklaması, bulmaca çözümü devetabanı denilen yumrulu bir ot, bulmaca soruları devetabanı denilen yumrulu bir ot, devetabanı denilen yumrulu bir ot ne demek, sözlükte devetabanı denilen yumrulu bir ot, sözlükte devetabanı denilen yumrulu bir ot ne, bulmaca sözlüğü 'devetabanı denilen yumrulu bir ot'