Devenin Omuzlarında Olan Bir Hastalık bulmacada nedir?

Devenin Omuzlarında Olan Bir Hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Devenin Omuzlarında Olan Bir Hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Devenin Omuzlarında Olan Bir Hastalık“ sorusuna cevap olarak “NEKEB” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

devenin omuzlarında olan bir hastalık tanımı, bulmaca devenin omuzlarında olan bir hastalık, devenin omuzlarında olan bir hastalık nedir, devenin omuzlarında olan bir hastalık, bulmacada devenin omuzlarında olan bir hastalık, devenin omuzlarında olan bir hastalık ne demek, bulmaca çözümü devenin omuzlarında olan bir hastalık, sözlükte devenin omuzlarında olan bir hastalık ne, sözlükte devenin omuzlarında olan bir hastalık, sözlük devenin omuzlarında olan bir hastalık, devenin omuzlarında olan bir hastalık açıklaması, bulmaca sözlüğü 'devenin omuzlarında olan bir hastalık', bulmaca soruları devenin omuzlarında olan bir hastalık