Devenin üzerine oturmak ya da eşya sarmak için yapılan semer bulmacada nedir?

Devenin üzerine oturmak ya da eşya sarmak için yapılan semer“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Devenin üzerine oturmak ya da eşya sarmak için yapılan semer” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Devenin üzerine oturmak ya da eşya sarmak için yapılan semer“ sorusuna cevap olarak “HAVIT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

sözlükte devenin üzerine oturmak ya da eşya sarmak için yapılan semer, bulmaca sözlüğü 'devenin üzerine oturmak ya da eşya sarmak için yapılan semer', devenin üzerine oturmak ya da eşya sarmak için yapılan semer nedir, bulmaca devenin üzerine oturmak ya da eşya sarmak için yapılan semer, devenin üzerine oturmak ya da eşya sarmak için yapılan semer açıklaması, sözlük devenin üzerine oturmak ya da eşya sarmak için yapılan semer, devenin üzerine oturmak ya da eşya sarmak için yapılan semer, devenin üzerine oturmak ya da eşya sarmak için yapılan semer tanımı, bulmaca çözümü devenin üzerine oturmak ya da eşya sarmak için yapılan semer, sözlükte devenin üzerine oturmak ya da eşya sarmak için yapılan semer ne, bulmaca soruları devenin üzerine oturmak ya da eşya sarmak için yapılan semer, bulmacada devenin üzerine oturmak ya da eşya sarmak için yapılan semer, devenin üzerine oturmak ya da eşya sarmak için yapılan semer ne demek