Deseni ve atkısı bozuk olan halı bulmacada nedir?

Deseni ve atkısı bozuk olan halı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Deseni ve atkısı bozuk olan halı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Deseni ve atkısı bozuk olan halı“ sorusuna cevap olarak “ABRAŞ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

bulmacada deseni ve atkısı bozuk olan halı, bulmaca soruları deseni ve atkısı bozuk olan halı, deseni ve atkısı bozuk olan halı ne demek, bulmaca çözümü deseni ve atkısı bozuk olan halı, sözlükte deseni ve atkısı bozuk olan halı ne, deseni ve atkısı bozuk olan halı tanımı, deseni ve atkısı bozuk olan halı, bulmaca deseni ve atkısı bozuk olan halı, sözlükte deseni ve atkısı bozuk olan halı, deseni ve atkısı bozuk olan halı nedir, deseni ve atkısı bozuk olan halı açıklaması, bulmaca sözlüğü 'deseni ve atkısı bozuk olan halı', sözlük deseni ve atkısı bozuk olan halı