Dervişlerin giydiği eski ve yamalı hırka bulmacada nedir?

Dervişlerin giydiği eski ve yamalı hırka“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dervişlerin giydiği eski ve yamalı hırka” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dervişlerin giydiği eski ve yamalı hırka“ sorusuna cevap olarak “DELK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

dervişlerin giydiği eski ve yamalı hırka tanımı, dervişlerin giydiği eski ve yamalı hırka ne demek, bulmaca soruları dervişlerin giydiği eski ve yamalı hırka, bulmacada dervişlerin giydiği eski ve yamalı hırka, sözlükte dervişlerin giydiği eski ve yamalı hırka, dervişlerin giydiği eski ve yamalı hırka, bulmaca çözümü dervişlerin giydiği eski ve yamalı hırka, dervişlerin giydiği eski ve yamalı hırka açıklaması, sözlükte dervişlerin giydiği eski ve yamalı hırka ne, bulmaca dervişlerin giydiği eski ve yamalı hırka, bulmaca sözlüğü 'dervişlerin giydiği eski ve yamalı hırka', dervişlerin giydiği eski ve yamalı hırka nedir, sözlük dervişlerin giydiği eski ve yamalı hırka