Deriyi Yumuşatıp Terbiye Etme bulmacada nedir?

Deriyi Yumuşatıp Terbiye Etme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Deriyi Yumuşatıp Terbiye Etme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Deriyi Yumuşatıp Terbiye Etme“ sorusuna cevap olarak “DEBG” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

deriyi yumuşatıp terbiye etme tanımı, sözlükte deriyi yumuşatıp terbiye etme ne, deriyi yumuşatıp terbiye etme nedir, deriyi yumuşatıp terbiye etme ne demek, bulmacada deriyi yumuşatıp terbiye etme, bulmaca deriyi yumuşatıp terbiye etme, deriyi yumuşatıp terbiye etme, sözlük deriyi yumuşatıp terbiye etme, bulmaca sözlüğü 'deriyi yumuşatıp terbiye etme', bulmaca çözümü deriyi yumuşatıp terbiye etme, bulmaca soruları deriyi yumuşatıp terbiye etme, deriyi yumuşatıp terbiye etme açıklaması, sözlükte deriyi yumuşatıp terbiye etme