Derisi Kopmak Üzere Olan Yara bulmacada nedir?

Derisi Kopmak Üzere Olan Yara“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Derisi Kopmak Üzere Olan Yara” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Derisi Kopmak Üzere Olan Yara“ sorusuna cevap olarak “BAZIA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

derisi kopmak üzere olan yara tanımı, derisi kopmak üzere olan yara, bulmaca sözlüğü 'derisi kopmak üzere olan yara', derisi kopmak üzere olan yara nedir, sözlükte derisi kopmak üzere olan yara ne, bulmacada derisi kopmak üzere olan yara, bulmaca soruları derisi kopmak üzere olan yara, sözlük derisi kopmak üzere olan yara, derisi kopmak üzere olan yara ne demek, bulmaca çözümü derisi kopmak üzere olan yara, derisi kopmak üzere olan yara açıklaması, bulmaca derisi kopmak üzere olan yara, sözlükte derisi kopmak üzere olan yara