Derinliği aynı olan sığ sular bulmacada nedir?

Derinliği aynı olan sığ sular“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Derinliği aynı olan sığ sular” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Derinliği aynı olan sığ sular“ sorusuna cevap olarak “FİLET” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

derinliği aynı olan sığ sular tanımı, derinliği aynı olan sığ sular, bulmaca sözlüğü 'derinliği aynı olan sığ sular', bulmaca çözümü derinliği aynı olan sığ sular, sözlükte derinliği aynı olan sığ sular, sözlükte derinliği aynı olan sığ sular ne, bulmacada derinliği aynı olan sığ sular, bulmaca soruları derinliği aynı olan sığ sular, bulmaca derinliği aynı olan sığ sular, derinliği aynı olan sığ sular ne demek, derinliği aynı olan sığ sular açıklaması, derinliği aynı olan sığ sular nedir, sözlük derinliği aynı olan sığ sular