Derinliği aynı olan sığ su alanı bulmacada nedir?

Derinliği aynı olan sığ su alanı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Derinliği aynı olan sığ su alanı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Derinliği aynı olan sığ su alanı“ sorusuna cevap olarak “FİLET” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

derinliği aynı olan sığ su alanı tanımı, bulmacada derinliği aynı olan sığ su alanı, derinliği aynı olan sığ su alanı ne demek, sözlükte derinliği aynı olan sığ su alanı ne, bulmaca soruları derinliği aynı olan sığ su alanı, derinliği aynı olan sığ su alanı nedir, bulmaca çözümü derinliği aynı olan sığ su alanı, sözlük derinliği aynı olan sığ su alanı, derinliği aynı olan sığ su alanı açıklaması, sözlükte derinliği aynı olan sığ su alanı, bulmaca sözlüğü 'derinliği aynı olan sığ su alanı', bulmaca derinliği aynı olan sığ su alanı, derinliği aynı olan sığ su alanı