Derinin yağ bezi ve ter bezi salgılarının anormal artışı bulmacada nedir?

Derinin yağ bezi ve ter bezi salgılarının anormal artışı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Derinin yağ bezi ve ter bezi salgılarının anormal artışı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Derinin yağ bezi ve ter bezi salgılarının anormal artışı“ sorusuna cevap olarak “SEBORE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

bulmaca derinin yağ bezi ve ter bezi salgılarının anormal artışı, derinin yağ bezi ve ter bezi salgılarının anormal artışı nedir, derinin yağ bezi ve ter bezi salgılarının anormal artışı ne demek, sözlükte derinin yağ bezi ve ter bezi salgılarının anormal artışı ne, sözlük derinin yağ bezi ve ter bezi salgılarının anormal artışı, sözlükte derinin yağ bezi ve ter bezi salgılarının anormal artışı, derinin yağ bezi ve ter bezi salgılarının anormal artışı tanımı, bulmaca çözümü derinin yağ bezi ve ter bezi salgılarının anormal artışı, derinin yağ bezi ve ter bezi salgılarının anormal artışı açıklaması, derinin yağ bezi ve ter bezi salgılarının anormal artışı, bulmaca soruları derinin yağ bezi ve ter bezi salgılarının anormal artışı, bulmaca sözlüğü 'derinin yağ bezi ve ter bezi salgılarının anormal artışı', bulmacada derinin yağ bezi ve ter bezi salgılarının anormal artışı