Deri renklenmesinde görülen anormallik bulmacada nedir?

Deri renklenmesinde görülen anormallik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Deri renklenmesinde görülen anormallik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Deri renklenmesinde görülen anormallik“ sorusuna cevap olarak “DİSKROMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'deri renklenmesinde görülen anormallik', bulmaca deri renklenmesinde görülen anormallik, sözlükte deri renklenmesinde görülen anormallik, sözlükte deri renklenmesinde görülen anormallik ne, bulmaca çözümü deri renklenmesinde görülen anormallik, bulmacada deri renklenmesinde görülen anormallik, deri renklenmesinde görülen anormallik, deri renklenmesinde görülen anormallik nedir, deri renklenmesinde görülen anormallik tanımı, bulmaca soruları deri renklenmesinde görülen anormallik, deri renklenmesinde görülen anormallik ne demek, deri renklenmesinde görülen anormallik açıklaması, sözlük deri renklenmesinde görülen anormallik