Derelerin Denize Taşıdığı Odun bulmacada nedir?

Derelerin Denize Taşıdığı Odun“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Derelerin Denize Taşıdığı Odun” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Derelerin Denize Taşıdığı Odun“ sorusuna cevap olarak “KARKALAÇİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

sözlükte derelerin denize taşıdığı odun, derelerin denize taşıdığı odun, derelerin denize taşıdığı odun tanımı, bulmaca sözlüğü 'derelerin denize taşıdığı odun', bulmacada derelerin denize taşıdığı odun, derelerin denize taşıdığı odun açıklaması, bulmaca soruları derelerin denize taşıdığı odun, bulmaca derelerin denize taşıdığı odun, sözlükte derelerin denize taşıdığı odun ne, sözlük derelerin denize taşıdığı odun, derelerin denize taşıdığı odun nedir, bulmaca çözümü derelerin denize taşıdığı odun, derelerin denize taşıdığı odun ne demek