Dere kenarlarında yetişen uzun saplı bir çalı bulmacada nedir?

Dere kenarlarında yetişen uzun saplı bir çalı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dere kenarlarında yetişen uzun saplı bir çalı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dere kenarlarında yetişen uzun saplı bir çalı“ sorusuna cevap olarak “HAYIT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

sözlükte dere kenarlarında yetişen uzun saplı bir çalı ne, dere kenarlarında yetişen uzun saplı bir çalı tanımı, dere kenarlarında yetişen uzun saplı bir çalı, bulmaca dere kenarlarında yetişen uzun saplı bir çalı, dere kenarlarında yetişen uzun saplı bir çalı ne demek, bulmacada dere kenarlarında yetişen uzun saplı bir çalı, sözlükte dere kenarlarında yetişen uzun saplı bir çalı, bulmaca soruları dere kenarlarında yetişen uzun saplı bir çalı, bulmaca sözlüğü 'dere kenarlarında yetişen uzun saplı bir çalı', bulmaca çözümü dere kenarlarında yetişen uzun saplı bir çalı, sözlük dere kenarlarında yetişen uzun saplı bir çalı, dere kenarlarında yetişen uzun saplı bir çalı nedir, dere kenarlarında yetişen uzun saplı bir çalı açıklaması