Depresyon tedavisinde kullanılan ve yapay olarak elde edilen ilaç bulmacada nedir?

Depresyon tedavisinde kullanılan ve yapay olarak elde edilen ilaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Depresyon tedavisinde kullanılan ve yapay olarak elde edilen ilaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Depresyon tedavisinde kullanılan ve yapay olarak elde edilen ilaç“ sorusuna cevap olarak “NİALAMİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'depresyon tedavisinde kullanılan ve yapay olarak elde edilen ilaç', bulmacada depresyon tedavisinde kullanılan ve yapay olarak elde edilen ilaç, sözlükte depresyon tedavisinde kullanılan ve yapay olarak elde edilen ilaç ne, bulmaca soruları depresyon tedavisinde kullanılan ve yapay olarak elde edilen ilaç, sözlükte depresyon tedavisinde kullanılan ve yapay olarak elde edilen ilaç, bulmaca depresyon tedavisinde kullanılan ve yapay olarak elde edilen ilaç, depresyon tedavisinde kullanılan ve yapay olarak elde edilen ilaç açıklaması, depresyon tedavisinde kullanılan ve yapay olarak elde edilen ilaç tanımı, bulmaca çözümü depresyon tedavisinde kullanılan ve yapay olarak elde edilen ilaç, depresyon tedavisinde kullanılan ve yapay olarak elde edilen ilaç, depresyon tedavisinde kullanılan ve yapay olarak elde edilen ilaç nedir, depresyon tedavisinde kullanılan ve yapay olarak elde edilen ilaç ne demek, sözlük depresyon tedavisinde kullanılan ve yapay olarak elde edilen ilaç