Depremde açığa çıkan enerjinin ülçüsüdür bulmacada nedir?

Depremde açığa çıkan enerjinin ülçüsüdür“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Depremde açığa çıkan enerjinin ülçüsüdür” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Depremde açığa çıkan enerjinin ülçüsüdür“ sorusuna cevap olarak “MAGNİTÜD” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'depremde açığa çıkan enerjinin ülçüsüdür', depremde açığa çıkan enerjinin ülçüsüdür açıklaması, sözlükte depremde açığa çıkan enerjinin ülçüsüdür, depremde açığa çıkan enerjinin ülçüsüdür, bulmacada depremde açığa çıkan enerjinin ülçüsüdür, bulmaca depremde açığa çıkan enerjinin ülçüsüdür, bulmaca çözümü depremde açığa çıkan enerjinin ülçüsüdür, depremde açığa çıkan enerjinin ülçüsüdür nedir, sözlük depremde açığa çıkan enerjinin ülçüsüdür, sözlükte depremde açığa çıkan enerjinin ülçüsüdür ne, depremde açığa çıkan enerjinin ülçüsüdür ne demek, depremde açığa çıkan enerjinin ülçüsüdür tanımı, bulmaca soruları depremde açığa çıkan enerjinin ülçüsüdür