Depremde açığa çıkan enerjinin ölçüsü bulmacada nedir?

Depremde açığa çıkan enerjinin ölçüsü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Depremde açığa çıkan enerjinin ölçüsü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Depremde açığa çıkan enerjinin ölçüsü“ sorusuna cevap olarak “MAGNİTÜD” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

depremde açığa çıkan enerjinin ölçüsü tanımı, bulmacada depremde açığa çıkan enerjinin ölçüsü, bulmaca sözlüğü 'depremde açığa çıkan enerjinin ölçüsü', sözlük depremde açığa çıkan enerjinin ölçüsü, bulmaca depremde açığa çıkan enerjinin ölçüsü, bulmaca soruları depremde açığa çıkan enerjinin ölçüsü, sözlükte depremde açığa çıkan enerjinin ölçüsü, depremde açığa çıkan enerjinin ölçüsü, depremde açığa çıkan enerjinin ölçüsü açıklaması, depremde açığa çıkan enerjinin ölçüsü nedir, sözlükte depremde açığa çıkan enerjinin ölçüsü ne, bulmaca çözümü depremde açığa çıkan enerjinin ölçüsü, depremde açığa çıkan enerjinin ölçüsü ne demek