Denizlerin karalara doğru girmiş olan parçalarına verilen ad bulmacada nedir?

Denizlerin karalara doğru girmiş olan parçalarına verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Denizlerin karalara doğru girmiş olan parçalarına verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Denizlerin karalara doğru girmiş olan parçalarına verilen ad“ sorusuna cevap olarak “KULAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

sözlükte denizlerin karalara doğru girmiş olan parçalarına verilen ad, denizlerin karalara doğru girmiş olan parçalarına verilen ad açıklaması, bulmaca çözümü denizlerin karalara doğru girmiş olan parçalarına verilen ad, bulmacada denizlerin karalara doğru girmiş olan parçalarına verilen ad, denizlerin karalara doğru girmiş olan parçalarına verilen ad tanımı, sözlükte denizlerin karalara doğru girmiş olan parçalarına verilen ad ne, sözlük denizlerin karalara doğru girmiş olan parçalarına verilen ad, bulmaca denizlerin karalara doğru girmiş olan parçalarına verilen ad, bulmaca soruları denizlerin karalara doğru girmiş olan parçalarına verilen ad, bulmaca sözlüğü 'denizlerin karalara doğru girmiş olan parçalarına verilen ad', denizlerin karalara doğru girmiş olan parçalarına verilen ad, denizlerin karalara doğru girmiş olan parçalarına verilen ad ne demek, denizlerin karalara doğru girmiş olan parçalarına verilen ad nedir