Denizin Kara İçine Nehir Gibi Uzanmış Kısmı bulmacada nedir?

Denizin Kara İçine Nehir Gibi Uzanmış Kısmı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Denizin Kara İçine Nehir Gibi Uzanmış Kısmı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Denizin Kara İçine Nehir Gibi Uzanmış Kısmı“ sorusuna cevap olarak “HALİC” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

denizin kara i̇çine nehir gibi uzanmış kısmı açıklaması, sözlükte denizin kara i̇çine nehir gibi uzanmış kısmı, denizin kara i̇çine nehir gibi uzanmış kısmı, denizin kara i̇çine nehir gibi uzanmış kısmı nedir, bulmaca çözümü denizin kara i̇çine nehir gibi uzanmış kısmı, denizin kara i̇çine nehir gibi uzanmış kısmı ne demek, bulmaca denizin kara i̇çine nehir gibi uzanmış kısmı, bulmaca sözlüğü 'denizin kara i̇çine nehir gibi uzanmış kısmı', sözlük denizin kara i̇çine nehir gibi uzanmış kısmı, denizin kara i̇çine nehir gibi uzanmış kısmı tanımı, sözlükte denizin kara i̇çine nehir gibi uzanmış kısmı ne, bulmacada denizin kara i̇çine nehir gibi uzanmış kısmı, bulmaca soruları denizin kara i̇çine nehir gibi uzanmış kısmı