Denize uzanan dar ve alçak kara parçası bulmacada nedir?

Denize uzanan dar ve alçak kara parçası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Denize uzanan dar ve alçak kara parçası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Denize uzanan dar ve alçak kara parçası“ sorusuna cevap olarak “DIL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları denize uzanan dar ve alçak kara parçası, bulmaca çözümü denize uzanan dar ve alçak kara parçası, bulmacada denize uzanan dar ve alçak kara parçası, denize uzanan dar ve alçak kara parçası açıklaması, denize uzanan dar ve alçak kara parçası tanımı, sözlükte denize uzanan dar ve alçak kara parçası, denize uzanan dar ve alçak kara parçası ne demek, sözlükte denize uzanan dar ve alçak kara parçası ne, bulmaca denize uzanan dar ve alçak kara parçası, sözlük denize uzanan dar ve alçak kara parçası, denize uzanan dar ve alçak kara parçası, denize uzanan dar ve alçak kara parçası nedir, bulmaca sözlüğü 'denize uzanan dar ve alçak kara parçası'