Denizde yada kıyıda buz tabakasıyla örtülü olan kesim bulmacada nedir?

Denizde yada kıyıda buz tabakasıyla örtülü olan kesim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Denizde yada kıyıda buz tabakasıyla örtülü olan kesim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Denizde yada kıyıda buz tabakasıyla örtülü olan kesim“ sorusuna cevap olarak “BANKİZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

denizde yada kıyıda buz tabakasıyla örtülü olan kesim ne demek, bulmaca sözlüğü 'denizde yada kıyıda buz tabakasıyla örtülü olan kesim', bulmaca çözümü denizde yada kıyıda buz tabakasıyla örtülü olan kesim, sözlükte denizde yada kıyıda buz tabakasıyla örtülü olan kesim, sözlük denizde yada kıyıda buz tabakasıyla örtülü olan kesim, sözlükte denizde yada kıyıda buz tabakasıyla örtülü olan kesim ne, bulmaca soruları denizde yada kıyıda buz tabakasıyla örtülü olan kesim, denizde yada kıyıda buz tabakasıyla örtülü olan kesim, bulmaca denizde yada kıyıda buz tabakasıyla örtülü olan kesim, denizde yada kıyıda buz tabakasıyla örtülü olan kesim nedir, bulmacada denizde yada kıyıda buz tabakasıyla örtülü olan kesim, denizde yada kıyıda buz tabakasıyla örtülü olan kesim tanımı, denizde yada kıyıda buz tabakasıyla örtülü olan kesim açıklaması